Skip to content
#1 Whisky, Wine & Spirits Online Store in Singapore, with Retail Shop / Bar. More than 50,000 5-Star reviews. Visit our SingPost Centre Shop / Bar to try before buying. Same Day Self Collection and Fast islandwide Delivery available.
#1 Whisky, Wine & Spirits Online Store in Singapore, with Retail Shop / Bar. More than 50,000 5-Star reviews. Visit our SingPost Centre Shop / Bar to try before buying. Same Day Self Collection and Fast islandwide Delivery available.

Single Malt Soctch Whisky

Original price $120.00
Original price $120.00 - Original price $120.00
Original price $120.00
Current price $81.99
$81.99 - $81.99
Current price $81.99

Bowmore 12 Year Old Single Malt Scotch Whisky with Box ABV 40% 700ml

Bowmore
Only 5 left!

Complex and perfectly balanced, our 12-Year Old evokes the untamed landscape of its island home and an astonishing journey of flavour discovery.Han...

View full details
Original price $120.00
Original price $120.00 - Original price $120.00
Original price $120.00
Current price $81.99
$81.99 - $81.99
Current price $81.99
Save 32% Save %
Original price $599.99
Original price $599.99 - Original price $599.99
Original price $599.99
Current price $438.00
$438.00 - $438.00
Current price $438.00

The Dalmore 18 Year Old 2023 Edition Highland Single Malt Scotch Whisky ABV 43% 70cl

The Dalmore
Only 1 left!

The Dalmore 182023 EditionA masterpiece of whisky making, The Dalmore 18 is an exceptional annual release with a rich, deep chocolate character.Pro...

View full details
Original price $599.99
Original price $599.99 - Original price $599.99
Original price $599.99
Current price $438.00
$438.00 - $438.00
Current price $438.00
Save 27% Save %
Original price $699.99
Original price $699.99 - Original price $699.99
Original price $699.99
Current price $508.99
$508.99 - $508.99
Current price $508.99

Lagavulin 12 Year Old Special Release 2019 Islay Single Malt Scotch Whisky ABV 56.5% 700ml with Gift Box

Lagavulin
Only 2 left!

What You Will Get: 1 bottle of Lagavulin 12 Years old 2019 Special Release Volumn: 700ml Alcohol Percentage: 56.5% Type: Single Malt Whisky

Original price $699.99
Original price $699.99 - Original price $699.99
Original price $699.99
Current price $508.99
$508.99 - $508.99
Current price $508.99
Save 27% Save %
Original price $328.99
Original price $328.99 - Original price $328.99
Original price $328.99
Current price $180.99
$180.99 - $180.99
Current price $180.99

Lagavulin 8 Years Old - 200th Anniversary 700ml (Please note that the box and bottle label are not in good condition.)

Lagavulin
Only 3 left!

(Please note that the box and bottle label are not in good condition.)DESCRIPTIONLagavulin 8 Years Old Released to commemorate the 200th anniversar...

View full details
Original price $328.99
Original price $328.99 - Original price $328.99
Original price $328.99
Current price $180.99
$180.99 - $180.99
Current price $180.99
Save 45% Save %
Original price $303.99
Original price $303.99 - Original price $303.99
Original price $303.99
Current price $178.99
$178.99 - $178.99
Current price $178.99

Balblair 15 Year Old Highland Single Malt Scotch Whisky ABV 46% 70cl With Gift Box

Balblair
Only 1 left!

DESCRIPTION Balblair 15 Years Old. The second whisky in the Balblair Collection, Balblair 15 Year Old is a full-bodied, velvety single malt that ha...

View full details
Original price $303.99
Original price $303.99 - Original price $303.99
Original price $303.99
Current price $178.99
$178.99 - $178.99
Current price $178.99
Save 41% Save %
Original price $399.00
Original price $399.00 - Original price $399.00
Original price $399.00
Current price $277.99
$277.99 - $277.99
Current price $277.99

Aberfeldy 21 Year Old Highland Single Malt Scotch Whisky ABV 40% 750ml with Gift Box

Aberfeldy
Only 5 left!

Nestled within a lush valley in the foothills of the Central Highlands of Scotland, Aberfeldy Distillery lies within the quaint village of Aberfeld...

View full details
Original price $399.00
Original price $399.00 - Original price $399.00
Original price $399.00
Current price $277.99
$277.99 - $277.99
Current price $277.99
Save 30% Save %
Original price $180.99
Original price $180.99 - Original price $180.99
Original price $180.99
Current price $99.99
$99.99 - $99.99
Current price $99.99

That Boutique-y Whisky Company 4 Piece Dram Gift Set Two (Springbank)

Springbank
in stock

DESCRIPTION Benriach 9 Years Old ABV 49.7%Nose: Hay barns, burnt toast, oily smoke.Palate: Initially sweet and mouth-coating, Sweet fruits, beeswax...

View full details
Original price $180.99
Original price $180.99 - Original price $180.99
Original price $180.99
Current price $99.99
$99.99 - $99.99
Current price $99.99
Save 45% Save %
Original price $0.00 - Original price $0.00
Original price $0.00
$232.99
$232.99 - $232.99
Current price $232.99

Oban 11 Year Old THE SOUL OF CALYPSO Special Release 2023 Single Malt Scotch Whisky ABV 58% 700ml

Oban
Only 3 left!

A vibrant cacophony of flavours pulsing with hints of tropical fruit and whispers of exotic sea air.Finished in Caribbean Pot Still rum casks.Vivid...

View full details
Original price $0.00 - Original price $0.00
Original price $0.00
$232.99
$232.99 - $232.99
Current price $232.99
Original price $120.99
Original price $120.99 - Original price $120.99
Original price $120.99
Current price $90.99
$90.99 - $90.99
Current price $90.99

Glen Scotia 10 Single Malt Whisky ABV 40% 700ml

Glen Scotia
Only 3 left!

Glen Scotia 10 year old is an unpeated Campbeltown Malt, fully matured in first fill bourbon barrels bringing you the perfect balance between the d...

View full details
Original price $120.99
Original price $120.99 - Original price $120.99
Original price $120.99
Current price $90.99
$90.99 - $90.99
Current price $90.99
Save 25% Save %
Original price $141.99
Original price $141.99 - Original price $141.99
Original price $141.99
Current price $126.99
$126.99 - $126.99
Current price $126.99

Royal Brackla 12 Year Old Oloroso Sherry Cask Finish Highland Single Malt Scotch Whisky ABV 40% 70cl

Royal Brackla
Only 5 left!

ROYAL BRACKLA12 YEAR OLD SINGLEMALT WHISKYFinished in:OLOROSO SHERRY CASKSRich and exuberantThe full bodied spice of Oloroso and the bright summer ...

View full details
Original price $141.99
Original price $141.99 - Original price $141.99
Original price $141.99
Current price $126.99
$126.99 - $126.99
Current price $126.99
Save 11% Save %
Original price $908.99
Original price $908.99 - Original price $908.99
Original price $908.99
Current price $550.00
$550.00 - $550.00
Current price $550.00

The Glendronach 21 Year Old Parliament Highland Single Malt Scotch Whisky ABV 48% 70cl with Gift Box

The GlenDronach
Only 1 left!

DESCRIPTION Glendronach 21 Years Old Parliament, Matured in a combination of the finest Oloroso and Pedro Ximenez sherry casks for a minimum of 21 ...

View full details
Original price $908.99
Original price $908.99 - Original price $908.99
Original price $908.99
Current price $550.00
$550.00 - $550.00
Current price $550.00
Save 39% Save %
Original price $200.00 - Original price $200.00
Original price $200.00
$200.00
$200.00 - $200.00
Current price $200.00
700.0ml | $285.71 / 1000ml

(Halloween Sale - discount at check out) The GlenAllachie 9 Year Old 2014 Amontillado Sherry Series Speyside Single Malt Scotch Whisky ABV 48% 700ml with Gift Box

The GlenAllachie
in stock

9 year oldAmontilladoSherry Cask Finish Beginning its life as a Fino, Amontillado Sherry undergoes an additional maturation period withouta ‘flor’ ...

View full details
Original price $200.00 - Original price $200.00
Original price $200.00
$200.00
$200.00 - $200.00
Current price $200.00
700.0ml | $285.71 / 1000ml
Original price $340.00 - Original price $340.00
Original price $340.00
$340.00
$340.00 - $340.00
Current price $340.00
700.0ml | $485.71 / 1000ml

(Halloween Sale - discount at check out) The GlenAllachie Single Cask 2012 12 Year PX Hogshead #1029 Speyside Single Malt Scotch Whisky with Box ABV 58.3% 700ml

The GlenAllachie
Only 2 left!

This single cask expression has been selected from a 12 year old Pedro Ximinez Hogshead and has been presented at the natural strength of 58.3%. Th...

View full details
Original price $340.00 - Original price $340.00
Original price $340.00
$340.00
$340.00 - $340.00
Current price $340.00
700.0ml | $485.71 / 1000ml
Original price $151.99
Original price $151.99 - Original price $151.99
Original price $151.99
Current price $120.99
$120.99 - $120.99
Current price $120.99

Glenfiddich Fire and Cane Speyside Single Malt Scotch Whisky ABV 40% 70cl

Glenfiddich
in stock

DESCRIPTION Think you know peaty whisky? Think again. The fourth in Glenfiddich's much-admired Experimental Series is a marriage of their rarely-s...

View full details
Original price $151.99
Original price $151.99 - Original price $151.99
Original price $151.99
Current price $120.99
$120.99 - $120.99
Current price $120.99
Save 20% Save %
Original price $158.00
Original price $158.00 - Original price $158.00
Original price $158.00
Current price $115.99
$115.99 - $115.99
Current price $115.99

The Glenlivet 12 year Double Oak 40% 1L (New Packaging)

The Glenlivet
Only 1 left!

Glenlivet 12 undergoes aging in a variety of wooden barrels, including American barrels, which provide it with fragrances of vanilla and a smooth a...

View full details
Original price $158.00
Original price $158.00 - Original price $158.00
Original price $158.00
Current price $115.99
$115.99 - $115.99
Current price $115.99
Save 27% Save %
Original price $500.00 - Original price $500.00
Original price $500.00
$500.00
$500.00 - $500.00
Current price $500.00

The Glenallachie 10 Year Batch 9 Cask Strength ABV 58.1% 70cl with Gift Box (With Billy Walker Signature on the bottle)

The GlenAllachie
Only 2 left!

Since 2017 the Glenallachie distillery has been the playground of master distiller Billy Walker – a 50-year veteran in the Scotch whisky industry. ...

View full details
Original price $500.00 - Original price $500.00
Original price $500.00
$500.00
$500.00 - $500.00
Current price $500.00
Original price $500.00 - Original price $500.00
Original price $500.00
$500.00
$500.00 - $500.00
Current price $500.00

The GlenAllachie 15 Year Old Speyside Single Malt Scotch Whisky ABV 46% 70cl with Gift Box (With Billy Walker Signature on the bottle)

The GlenAllachie
Only 2 left!

GlenAllachie 15 Year Old Single Malt Whisky with Box ABV 46% 700ml (With Billy Walker Signature on the bottle)A 2019 addition to the GlenAllachie c...

View full details
Original price $500.00 - Original price $500.00
Original price $500.00
$500.00
$500.00 - $500.00
Current price $500.00
Original price $480.00
Original price $480.00 - Original price $480.00
Original price $480.00
Current price $320.00
$320.00 - $320.00
Current price $320.00

Tamdhu 18 Year Old ABV 46.8% 700ml

Tamdhu
Only 1 left!

Tamdhu only matures in the finest Oloroso Seasoned Sherry Casks sourced from Spain, so when a small selection of these fine casks came of age, the...

View full details
Original price $480.00
Original price $480.00 - Original price $480.00
Original price $480.00
Current price $320.00
$320.00 - $320.00
Current price $320.00
Save 33% Save %
Original price $227.99
Original price $227.99 - Original price $227.99
Original price $227.99
Current price $197.99
$197.99 - $197.99
Current price $197.99

Speyburn 18 Year Old Speyside Single Malt Scotch Whisky ABV 46% 700ml

Speyburn
Only 5 left!

Full-bodied indulgence with a charming, long finish.The influence of the American and Spanish oak casks after 18 years of maturing gives this skill...

View full details
Original price $227.99
Original price $227.99 - Original price $227.99
Original price $227.99
Current price $197.99
$197.99 - $197.99
Current price $197.99
Save 13% Save %
Original price $179.99
Original price $179.99 - Original price $179.99
Original price $179.99
Current price $135.99
$135.99 - $135.99
Current price $135.99

Aberlour Casg Annamh Speyside Single Malt Scotch Whisky (Batch 5) ABV 48% 70cl With Gift Box

Aberlour
Only 4 left!

DESCRIPTIONAberlour Casg Annamh. A new sherry-led expression from Aberlour, Casg Annamh – Gaelic for 'rare cask' – isn't pulling any punches at 48%...

View full details
Original price $179.99
Original price $179.99 - Original price $179.99
Original price $179.99
Current price $135.99
$135.99 - $135.99
Current price $135.99
Save 24% Save %
Original price $1,699.99
Original price $1,699.99 - Original price $1,699.99
Original price $1,699.99
Current price $998.90
$998.90 - $998.90
Current price $998.90

Glenfarclas 30 Year Old Highland Single Malt Scotch Whisky ABV 43% 700ml with Gift Box

Glenfarclas
Only 4 left!

DESCRIPTION Glenfarclas 30 Years Old whisky, Superb single malt from the Glenfarclas distillery, aged for 30 years. Three decades of maturation ...

View full details
Original price $1,699.99
Original price $1,699.99 - Original price $1,699.99
Original price $1,699.99
Current price $998.90
$998.90 - $998.90
Current price $998.90
Save 41% Save %
Original price $268.00 - Original price $268.00
Original price
$268.00
$268.00 - $268.00
Current price $268.00

The Macallan The Harmony Collection IV Vibrant Oak Highland Single Malt Scotch Whisky ABV 44.2% 70cl with Gift Box

The Macallan
in stock

The fourth release in the Harmony Collection has been created in collaboration with Cirque du Soleil to tell The Macallan’s oak story in an imagina...

View full details
Original price $268.00 - Original price $268.00
Original price
$268.00
$268.00 - $268.00
Current price $268.00
Original price $525.00 - Original price $525.00
Original price
$525.00
$525.00 - $525.00
Current price $525.00

The Macallan 18 Year Old Double Cask 2022 Release Highland Single Malt Scotch Whisky ABV 43% 70cl with Gift Box

The Macallan
Only 3 left!

The Macallan Double Cask 18 Years Old, 2022 Release, a perfectly balanced single malt whisky matured for 18 years in both American and European she...

View full details
Original price $525.00 - Original price $525.00
Original price
$525.00
$525.00 - $525.00
Current price $525.00
Original price $89.99
Original price $89.99 - Original price $89.99
Original price $89.99
Current price $63.99
$63.99 - $63.99
Current price $63.99

The Singleton of Dufftown 12 Year Old Single Malt Scotch Whisky ABV 40% 700ml + Singleton Cheeseboard

The Singleton
in stock

The Singleton of Dufftown is distilled in the Dufftown distillery in Speyside, the heart of malt whisky production in Scotland. Whisky has been dis...

View full details
Original price $89.99
Original price $89.99 - Original price $89.99
Original price $89.99
Current price $63.99
$63.99 - $63.99
Current price $63.99
Save 29% Save %
Original price $161.99
Original price $161.99 - Original price $161.99
Original price $161.99
Current price $126.99
$126.99 - $126.99
Current price $126.99

The Singleton of Dufftown 12 Year Old Single Malt Scotch Whisky ABV 40% 700ml x 2 Bottles+ Free Singleton Glass x 2

The Singleton
in stock

A solide Speyside, this smooth, naturally rich Single Malt Scotch Whisky has sweet fruity notes and a lingering, pleasurable warmth. With sweetness...

View full details
Original price $161.99
Original price $161.99 - Original price $161.99
Original price $161.99
Current price $126.99
$126.99 - $126.99
Current price $126.99
Save 22% Save %
Original price $920.00 - Original price $920.00
Original price
$920.00
$920.00 - $920.00
Current price $920.00

The Macallan 18 Year Old Sherry Oak - 2021 Annual Release Highland Single Malt Scotch Whisky ABV 43% 70cl with Gift Box

The Macallan
in stock

Macallan 18 Year Old Sherry Oak 2021 Release It may be hard to imagine today, but for much of the 20th century, Macallan was primarily a constituen...

View full details
Original price $920.00 - Original price $920.00
Original price
$920.00
$920.00 - $920.00
Current price $920.00
Original price $202.99
Original price $202.99 - Original price $202.99
Original price $202.99
Current price $141.99
$141.99 - $141.99
Current price $141.99

The Glenrothes Whisky Makers Cut Speyside Single Malt Scotch Whisky ABV 48.8% 70cl With Gift Box

The Glenrothes
Only 2 left!

DESCRIPTION A cracking bottling from Glenrothes distillery, forming part of their heavily sherried Soleo range, which was first launched in Autumn ...

View full details
Original price $202.99
Original price $202.99 - Original price $202.99
Original price $202.99
Current price $141.99
$141.99 - $141.99
Current price $141.99
Save 30% Save %
Original price $0.00 - Original price $0.00
Original price $0.00
$1,399.99
$1,399.99 - $1,399.99
Current price $1,399.99

(Flash Sale - 60% off at check out) The Macallan Edition No. 6 Highland Single Malt Scotch Whisky ABV 48.6% 70cl With Gift Box

The Macallan
in stock

DESCRIPTIONMacallan Edition No.6 is inspired by the picturesque landscape that surrounds Macallan distillery. Matured in a combination of European ...

View full details
Original price $0.00 - Original price $0.00
Original price $0.00
$1,399.99
$1,399.99 - $1,399.99
Current price $1,399.99
Original price $199.99 - Original price $199.99
Original price
$199.99
$199.99 - $199.99
Current price $199.99

The Macallan Lumina Highland Single Malt Scotch Whisky ABV 41.3% 70cl with Gift Box

The Macallan
Only 5 left!

DESCRIPTION Macallan Lumina. A delicious single malt from Macallan’s Quest Collection, Lumina is made up of whisky aged in European and American sh...

View full details
Original price $199.99 - Original price $199.99
Original price
$199.99
$199.99 - $199.99
Current price $199.99
Original price $0.00 - Original price $0.00
Original price $0.00
$1,749.99
$1,749.99 - $1,749.99
Current price $1,749.99

(Flash Sale - 60% off at check out) The Macallan Edition No. 3 Highland Single Malt Scotch Whisky ABV 48.3% 70cl with Gift Box

The Macallan
in stock

DESCRIPTION Macallan Edition No. 3 is the latest release in the annual series special limited releases. This special bottling comes as a collaborat...

View full details
Original price $0.00 - Original price $0.00
Original price $0.00
$1,749.99
$1,749.99 - $1,749.99
Current price $1,749.99
Original price $108.00
Original price $108.00 - Original price $108.00
Original price $108.00
Current price $91.80
$91.80 - $91.80
Current price $91.80

The BenRiach The Original Ten Single Malt Scotch Whisky ABV 43% 700ml with Gift Box

The BenRiach
Only 3 left!

BenRiach The Original TenTo craft the BenRiach The Original Ten, the spirit is three cask matured for at least ten years in bourbon barrels, sherry...

View full details
Original price $108.00
Original price $108.00 - Original price $108.00
Original price $108.00
Current price $91.80
$91.80 - $91.80
Current price $91.80
Save 15% Save %
Original price $161.99
Original price $161.99 - Original price $161.99
Original price $161.99
Current price $120.99
$120.99 - $120.99
Current price $120.99

Auchentoshan Heartwood Lowland Single Malt Scotch Whisky ABV 40% 100cl (1L) With Gift Box

Auchentoshan
Only 1 left!

Auchentoshan Heartwood is made with triple distilled single malt Scotch whisky which has been matured in both Oloroso Sherry casks and bourbon cask...

View full details
Original price $161.99
Original price $161.99 - Original price $161.99
Original price $161.99
Current price $120.99
$120.99 - $120.99
Current price $120.99
Save 25% Save %
Original price $634.99
Original price $634.99 - Original price $634.99
Original price $634.99
Current price $489.90
$489.90 - $489.90
Current price $489.90

Mortlach 20 Year Old Speyside Single Malt Scotch Whisky 700ml

Mortlach
Only 3 left!

DESCRIPTIONThe oldest of three Mortlach single malts unveiled in mid-2018 (alongside the Mortlach 12 Year Old and Mortlach 16 Year Old), this expre...

View full details
Original price $634.99
Original price $634.99 - Original price $634.99
Original price $634.99
Current price $489.90
$489.90 - $489.90
Current price $489.90
Save 23% Save %
Original price $149.99
Original price $149.99 - Original price $149.99
Original price $149.99
Current price $126.99
$126.99 - $126.99
Current price $126.99

Mortlach 12 Year Old Speyside Single Malt Scotch Whisky ABV 43.4% 75cl with Gift Box

Mortlach
Only 1 left!

DESCRIPTIONThis is a 12 year old single malt produced at the Mortlach distillery in Speyside, unveiled in 2018 as part of a trio (including a 16 Ye...

View full details
Original price $149.99
Original price $149.99 - Original price $149.99
Original price $149.99
Current price $126.99
$126.99 - $126.99
Current price $126.99
Save 15% Save %
Original price $159.99
Original price $159.99 - Original price $159.99
Original price $159.99
Current price $132.95
$132.95 - $132.95
Current price $132.95

The Singleton 18 Years Old Single Malt Whisky ABV 40% 700ml

The Singleton
Only 5 left!

DESCRIPTIONA delicious 18 year old Speyside malt from the Dufftown distillery, the Singleton whisky exudes oodles of creamy, malty flavour, and it'...

View full details
Original price $159.99
Original price $159.99 - Original price $159.99
Original price $159.99
Current price $132.95
$132.95 - $132.95
Current price $132.95
Save 17% Save %
Original price $355.99
Original price $355.99 - Original price $355.99
Original price $355.99
Current price $290.99
$290.99 - $290.99
Current price $290.99

Auchentoshan 21 Year Old Lowland Single Malt Scotch Whisky ABV 43% 70cl with Gift Box

Auchentoshan
Only 5 left!

Auchentoshan 21 Years Old whisky Triple distilled and aged perfectly for over twenty one years in American bourbon and Spanish sherry casks. This c...

View full details
Original price $355.99
Original price $355.99 - Original price $355.99
Original price $355.99
Current price $290.99
$290.99 - $290.99
Current price $290.99
Save 18% Save %
Original price $121.99
Original price $121.99 - Original price $121.99
Original price $121.99
Current price $84.99
$84.99 - $84.99
Current price $84.99

Jura 12 Years Old 70cl

Jura
in stock

DESCRIPTION Jura 12 Years Old. The core of the Jura range, aged for 12 years in bourbon casks and then finished in Oloroso sherry. The result blend...

View full details
Original price $121.99
Original price $121.99 - Original price $121.99
Original price $121.99
Current price $84.99
$84.99 - $84.99
Current price $84.99
Save 30% Save %
Original price $139.99
Original price $139.99 - Original price $139.99
Original price $139.99
Current price $110.00
$110.00 - $110.00
Current price $110.00

The Arran 10 Year Old Single Malt Scotch Whisky ABV 46% 70cl With Gift Box

The Arran
Only 1 left!

DESCRIPTION Arran 10 Years Old. The initial rush of rich vanilla sweetness gives way to touch of cinnamon which adds a spicy edge to the soft and s...

View full details
Original price $139.99
Original price $139.99 - Original price $139.99
Original price $139.99
Current price $110.00
$110.00 - $110.00
Current price $110.00
Save 21% Save %
Original price $151.99
Original price $151.99 - Original price $151.99
Original price $151.99
Current price $95.99
$95.99 - $95.99
Current price $95.99

Ardbeg Wee Beastie 5 Year Old Islay Single Malt Scotch Whisky ABV 47.4% 70cl

Ardbeg
Only 3 left!

DESCRIPTION Ardbeg Wee Beastie 5 Year Old. An untamed young single malt from Ardbeg, Wee Beastie has spent five years in a combination of ex-bourbo...

View full details
Original price $151.99
Original price $151.99 - Original price $151.99
Original price $151.99
Current price $95.99
$95.99 - $95.99
Current price $95.99
Save 37% Save %
Original price $191.99
Original price $191.99 - Original price $191.99
Original price $191.99
Current price $131.45
$131.45 - $131.45
Current price $131.45

Ledaig 10 Years Old ABV 46.3% 70cl with Gift Box

Ledaig
Only 3 left!

What You Will Get: 1 bottle of Ledaig 10 Years old Volumn: 700ml Alcohol Percentage: 46.3% Type: Single Malt Whisky DESCRIPTION T...

View full details
Original price $191.99
Original price $191.99 - Original price $191.99
Original price $191.99
Current price $131.45
$131.45 - $131.45
Current price $131.45
Save 32% Save %
Original price $454.99
Original price $454.99 - Original price $454.99
Original price $454.99
Current price $368.00
$368.00 - $368.00
Current price $368.00

The Dalmore King Alexander III Limited Edition Design Highland Single Malt Scotch Whisky ABV 40% 70cl

The Dalmore
Only 1 left!

A sextuple-wood bottling from Dalmore. This auspiciously named single malt Scotch whisky was matured in wine, Madeira, Sherry, Marsala, Kentucky bo...

View full details
Original price $454.99
Original price $454.99 - Original price $454.99
Original price $454.99
Current price $368.00
$368.00 - $368.00
Current price $368.00
Save 19% Save %
Original price $383.99
Original price $383.99 - Original price $383.99
Original price $383.99
Current price $274.99
$274.99 - $274.99
Current price $274.99

Caol Ila 15 Years Old Unpeated Special Release 2016

Caol Ila
in stock

DESCRIPTIONCaol Ila 15 Years Old - Unpeated - Special Release 2016. The Diageo Special Releases 2016 edition of unpeated Caol Ila, yet again shot t...

View full details
Original price $383.99
Original price $383.99 - Original price $383.99
Original price $383.99
Current price $274.99
$274.99 - $274.99
Current price $274.99
Save 28% Save %
Original price $808.99
Original price $808.99 - Original price $808.99
Original price $808.99
Current price $651.99
$651.99 - $651.99
Current price $651.99

Lagavulin Distillers Edition 1999 (Bot. 2015)

Lagavulin
Only 5 left!

DESCRIPTION Lagavulin Distillers Edition 1999 Bottled in 2015, this is the 1999 vintage of Lagavulin's Distillers Edition. By far the most popular...

View full details
Original price $808.99
Original price $808.99 - Original price $808.99
Original price $808.99
Current price $651.99
$651.99 - $651.99
Current price $651.99
Save 19% Save %
Original price $399.99
Original price $399.99 - Original price $399.99
Original price $399.99
Current price $220.99
$220.99 - $220.99
Current price $220.99

Glengoyne 18 Year Old Highland Single Malt Scotch Whisky ABV 43% 750ml

Glengoyne
in stock

Spicy vanilla fruit, ripe apples and a rich, luxurious mouthfeel. This is the result of 18 long years and a generous proportion of first-fill sherr...

View full details
Original price $399.99
Original price $399.99 - Original price $399.99
Original price $399.99
Current price $220.99
$220.99 - $220.99
Current price $220.99
Save 45% Save %
Original price $240.99
Original price $240.99 - Original price $240.99
Original price $240.99
Current price $166.99
$166.99 - $166.99
Current price $166.99

AnCnoc Peatheart Highland Single Malt Scotch Whisky ABV 46% 70cl With Gift Box

AnCnoc
Only 2 left!

DESCRIPTION Throughout the Scottish uplands, most extensively in the north and west, you will find the heart of the peatlands.  Remote and isolated...

View full details
Original price $240.99
Original price $240.99 - Original price $240.99
Original price $240.99
Current price $166.99
$166.99 - $166.99
Current price $166.99
Save 31% Save %
Original price $259.99
Original price $259.99 - Original price $259.99
Original price $259.99
Current price $193.99
$193.99 - $193.99
Current price $193.99

Bundle of 2 Bottles The Glendronach 12 Year Old Highland Single Malt Scotch Whisky ABV 43% 70cl with Gift Box

The GlenDronach
in stock

Flagship Whiskies Aged- 12 Years This superb richly sherried single malt is matured for  at least 12 years in a combination of the finest Spanish P...

View full details
Original price $259.99
Original price $259.99 - Original price $259.99
Original price $259.99
Current price $193.99
$193.99 - $193.99
Current price $193.99
Save 25% Save %
Original price $400.00
Original price $400.00 - Original price $400.00
Original price $400.00
Current price $259.99
$259.99 - $259.99
Current price $259.99

Strathearn “Batch No. 2” Single Malt Triple Cask Matured Highland Single Malt Scotch Whisky ABV 50% 700ml

Strathearn
in stock

ABV: 50% | Vol: 70cl From one of Scotland's smallest distilleries comes one of the country's mightiest Malts. Prioritising flavour over alcohol yie...

View full details
Original price $400.00
Original price $400.00 - Original price $400.00
Original price $400.00
Current price $259.99
$259.99 - $259.99
Current price $259.99
Save 35% Save %
Original price $140.99
Original price $140.99 - Original price $140.99
Original price $140.99
Current price $103.00
$103.00 - $103.00
Current price $103.00

Royal Lochnagar 12 Year Old ABV 40% 700ml with Gift Box

Royal Lochnagar
in stock

Royal Lochnagar 12 Years Old is a packed with personality but never overbearing, this is a well-bred whisky. An ideal gift for drinkers looking to ...

View full details
Original price $140.99
Original price $140.99 - Original price $140.99
Original price $140.99
Current price $103.00
$103.00 - $103.00
Current price $103.00
Save 27% Save %